BRODZIK ZLICOWANY Z PODŁOGĄ

Jakie brodziki można zlicować z podłogą?

Na wstępie trzeba podkreślić, że nie wszystkie dostępne na rynku brodziki można montować w ten sposób. Szukajmy modeli, które posiadają oznaczenie o możliwości do takiego montażu. Brodzik zlicowany z podłogą jest zazwyczaj z konglomeratu czyli materiału, który powstaje poprzez łączenie różnych frakcji naturalnego kamienia marmurowego z żywicą epoksydową . Może on mieć różne kształty i rozmiary, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

W naszej kolekcji znajdziecie cztery serie brodzików z konglomeratu marmurowego, które umożliwiają instalację na równo z powierzchnią podłogi. To modele Giaros, Zantos, Teos i Kyntos, które są niezwykle praktycznym rozwiązaniem w codziennym użytkowaniu. Cechuje je wysoka odporność na różnego rodzaju zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie.

 

Czy warto brodzik prysznicowy zlicować z podłogą?

Jeżeli tylko pozwalają na to warunki to jak najbardziej tak. Brodzik zlicowany z podłogą to popularne rozwiązanie w łazienkach, które zapewnia minimalistyczny wygląd i łatwość w utrzymaniu czystości. Brodzik taki jest umieszczony bezpośrednio w podłodze, co powoduje, że nie ma żadnych progów czy schodków, co ułatwia dostępność i zwiększa bezpieczeństwo.

Radaway brodzik Teos zlicowany z podłogą

Aby zbudować taki brodzik, należy wykonać odpowiednio głębokie wgłębienie w podłodze, w przypadku brodzików konglomeratowych TEOS i KYNTOS jest to zaledwie 3 cm  Trzeba jednak pamiętać że w miejscu, gdzie ma być umieszczony syfon odpływowy głębokość musi być powiększona jeszcze o syfon czyli o minimum 5,5 cm ZOBACZ SCHEMAT

Brodzik do docięcia zlicowany z posadzką

Brodzik zlicowany z podłogą jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w łazienkach, które pozwala na zwiększenie funkcjonalności i komfortu korzystania z tego pomieszczenia.

Kyntos F brodzik zlicowany z podłogą

Brodzik prysznicowy na wymiar

Planując kabinę prysznicową w łazience o nietypowym lub trudnym układzie, nie musimy wcale rezygnować z brodzika zamontowanego w taki sposób. Nasze modele Teos i Kyntos są przeznaczone właśnie do zadań specjalnych. W ramach programu „Na Miarę” istnieje bowiem możliwość docięcia ich w taki sposób, by dopasowały się one do wszelkich uskoków, krzywizn i skosów. Możecie to zrobić samodzielnie lub zostawić dopasowanie nam. Co więcej Teos i Kyntos dostępne są w najbardziej popularnych kolorach: białym, czarnym, antracytowym i cemento. Z kolei bogata oferta rozmiarach (od 70 do 210 cm) powoduje, że świetnie pasują do znakomitej większości aranżacji!

Radaway Kyntos C brodzik do docięcia

Biały brodzik prysznicowy z konglomeratu Kyntos do wyboru w ponad 30 wymiarach (zobacz wszystkie wymiary)

Radaway Teos brodzik prysznicowy  w kolorze czarnym do docięcia

Czarny brodzik prysznicowy z konglomeratu Teos F do wyboru w 30 wymiarach (zobacz wszystkie wymiary)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl