Promocje
Kwadratowe kabiny prysznicowe Radaway

KWADRATOWE KABINY PRYSZNICOWE RADAWAY

Kwadratowe kabiny prysznicowe ze względu na swoją prostotę oraz funkcjonalność są najbardziej popularnymi i najczęściej stosowanymi rozwiązaniami w łazienkachKabiny prysznicowe tego typu dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do różnych powierzchni łazienek.

Kwadratowe kabiny prysznicowe mogą mieć różne rodzaje drzwi, np. przesuwne, składane, czy też drzwi otwierane na zawiasach. Mogą być wykonane z różnych materiałów w różnych kolorach okuć i profili oraz w różnych wariantach szkła.

Kwadratowe

JAKI JEST NAJMNIEJSZY ROZMIAR KWADRATOWEJ KABINY PRYSZNICOWEJ?

Zazwyczaj standardowy wymiar kabiny prysznicowej oscyluje w okolicach 80x80 cm. Jednakże w ofercie kabin kwadratowych Radaway posiadamy modele kabin, które mogą mieć wymiary 75x75 cm a nawet 70x70

Warto jednak pamiętać, że wymiary te mogą być niewystarczające dla wygodnego i komfortowego korzystania z kabiny prysznicowej, zwłaszcza jeśli mamy większą posturę.

 

KABINA KWADRATOWA Z BRODZIKIEM

Kabina kwadratowa z brodzikiem to rodzaj kabiny prysznicowej, która ma kształt kwadratu i jest wyposażona w brodzik który ma na celu zabezpieczenie podłogi przed zalaniem wodą.

Kabiny kwadratowe z brodzikiem są popularne ze względu na swoją funkcjonalność oraz estetykę. Są one dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów, takich jak akryl czy konglomerat.

Warto pamiętać, że przy wyborze kabiny kwadratowej z brodzikiem należy uwzględnić wymiary łazienki, aby uniknąć problemów z montażem oraz upewnij się, że wybrana kabina jest odpowiednio dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji estetycznych.

 

NAJTAŃSZA KABINA KWADRATOWA Z BRODZIKIEM I SYFONEM

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy gotowe zestawy w skład których wchodzi kwadratowa kabina prysznicowa, akrylowy brodzik monolityczny czyli z zespoloną obudową oraz syfonem o przepustowości 25 l/min.

Zobacz zestaw o wymiarach 80x80 

Zobacz zestaw o wymiarach 90x90

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl