Promocje

Kabina Furo GOLD Radaway - to najpiękniejsza i najbardziej technicznie zaawansowana kabina przesuwna na rynku ! 

Seria Furo to niespotykana dotąd jakość wśród przesuwnych kabin prysznicowych. Dzięki rezygnacji z górnej prowadnicy i osadzeniu drzwi na rolkach kabina uzyskała niezwykłą elegancję, lekkość i przejrzystość. Rolki zostały zlicowane od wewnętrznej strony ze szkłem, ułatwiając utrzymanie kabiny w czystości. Przy otwarciu drzwi przesuwają się przed stały segment, dzięki czemu otrzymujemy przestronne i wygodne wejście.

Produkty z tej kolekcji Furo GOLD można dopasować do swoich potrzeb m.in. poprzez zamianę uchwytów, sposoby stabilizacji oraz kolor uszczelek.

Furo kabina przesuwna w kolorze złotym
Furo kabina przesuwna w kolorze złotym gold
Furo kabina przesuwna w kolorze Gold złoty
 

Furo DWJ Gold

Furo GOLD Radaway - kabina inna niż wszystkie!

Seria Furo to niespotykana dotąd jakość wśród przesuwnych kabin prysznicowych. Dzięki rezygnacji z górnej prowadnicy i osadzeniu drzwi na rolkach kabina uzyskała niezwykłą elegancję, lekkość i przejrzystość. W serii kabin FURO drzwi przesuwne bez ramy osadzone są na rolkach z systemem płynnej regulacji, który zapewnia ich cichy i bezawaryjny bieg. Rolki zostały zlicowane od wewnętrznej strony ze szkłem, ułatwiając utrzymanie kabiny w czystości. Przy otwarciu drzwi przesuwają się przed stały segment, dzięki czemu otrzymujemy przestronne i wygodne wejście.

Seria Furo składa się z trzech modeli kabin, dwóch modeli drzwi i parawanu nawannowego. Produkty z tej kolekcji dostępne są w trzech kolorach: chromie, złotym i czarnym. Można je presonalizować zgodnie z życzeniem klienta, m.in. zmienić uchwyty, sposoby stabilizacji, kolor uszczelek.

 

Furo kabina przesuwna w kolorze Gold
Furo kabina przesuwna w kolorze gold złotym
Furo kabina przesuwna w kolorze złotym oro
 
Furo kabina przesuwna w kolorze Gold Oro
Furo kabina przesuwna w kolorze gold złotym
Furo kabina przesuwna w kolorze złoty gold
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl